Kandydaci na radnych z Impulsem

17 września 2018 | Aktualności

Przedstawiamy Państwu kandydatów na radnych miasta Bolesławiec i powiatu bolesławieckiego z ramienia KOMITETU WYBORCZEGO WYBORCÓW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO – IMPULS MIASTA oraz KWW IMPULS POWIATU. Ich sylwetki będziemy prezentować sukcesywnie na tej stronie oraz w ciągu całej kampanii w bezpośrednich rozmowach z Państwem. Warto im zaufać, bo to Wasi sąsiedzi i współmieszkańcy, a nie tzw. “partia miejskich i powiatowych prezesów oraz dyrektorów”, która udaje bezpartyjnych. Zaufajmy im, zaufajmy sobie.


RADA MIASTA BOLESŁAWIEC – KWW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO – IMPULS MIASTA:

OKRĘG 1 – LISTA NR 18 – IMPULS MIASTA wykaz ulic – kliknij TUTAJ:

  • Łukasz Molak
  • Michał Szary
  • Ewa Durtka
  • Mateusz Mucha
  • Ewa Przyłuska
  • Aleksander Kudielkin
  • Klaudia Witczak

OKRĘG 2 – LISTA NR 18 – IMPULS MIASTA wykaz ulic – kliknij TUTAJ:

  • Iwona Bojko
  • Dorota Bernat
  • Bartłomiej Chodyra
  • Iwona Jasińska
  • Anna Gajewska
  • Jan Czajkowski
  • Mirosław Schreiber

OKRĘG 3 – LISTA NR 18 – IMPULS MIASTA wykaz ulic – kliknij TUTAJ:

  • Maciej Małkowski
  • Ariel Orłowski
  • Rafał Kotlarski
  • Ireneusz Szwedo
  • Jolanta Anasiewicz
  • Kamila Wyspiańska
  • Michał Krawczewski
  • Anna Szandrowska

OKRĘG 4 – LISTA NR 18 – IMPULS MIASTA wykaz ulic – kliknij TUTAJ:

  • Dominik Chodyra
  • Joanna Gałkus
  • Wojciech Zimirski
  • Katarzyna Kuczyńska
  • Adam Faltyn
  • Renata Jachowicz – Wróblewska
  • Krzysztof Górecki


RADA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO – 
KWW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO – IMPULS MIASTA:

OKRĘG 1 (OBSZAR MIASTA BOLESŁAWIEC) – LISTA NR 16 – IMPULS MIASTA:

  • Jacek Łuczkowski
  • Halina Chlastawa
  • Mariusz Sulma
  • Rafał Wróbel
  • Tadeusz Łasica
  • Elżbieta Eisenblӓtter
  • Ludmiła Rutka
  • Adam Patryk Gryc
  • Justyna Rutkowska-Talar
  • Piotr Matusiak
  • Bartosz Kaźmierczak

RADA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO – KWW IMPULS POWIATU:

OKRĘG 2 (MIASTO I GMINA NOWOGRODZIEC I OSIECZNICA) – LISTA NR 14 – IMPULS POWIATU:

  • Leszek Stanisław Socha
  • Rozalia Warężak
  • Beata Dołobowska
  • Kazimierz Gorczyński
  • Piotr Sądaj
  • Nina Jakubowska-Zbęk
  • Danuta Swołkowicz

OKRĘG 3 (GMINA BOLESŁAWIEC) – LISTA NR 14 – IMPULS POWIATU:

  • Adam Anuszkiewicz
  • Bożena Ratajczak
  • Emanuel Janiec
  • Marta Olszewska-Sobczyszyn
  • Krystian Miżdal


Numer okręgu wyborczegoGranice okręgu wyborczego
1AGATOWA, AKACJOWA, ASTRÓW, AUGUSTA CIESZKOWSKIEGO, BAZALTOWA, BŁAWATKOWA, BRATKÓW, BRZOZOWA, BUKOWA, CERAMICZNA, CISOWA, CZERWONYCH MAKÓW, DĘBOWA, DOLNE MŁYNY OD 21, ELIZY ORZESZKOWEJ, FRANCISZKA SALEZEGO JEZIERSKIEGO, GENERAŁA AUGUSTA EMILA FIELDORFA „NILA”, GENERAŁA JÓZEFA BEMA, GÓRALSKA, GÓRSKA, GRABOWA, GRANICZNA, IRYSÓW, JAGODOWA, JARZĘBINOWA, JASNA, JAŚMINOWA, JEMIOŁOWA, JESIONOWA, JODŁOWA, JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, KALINOWA, KAMIENNA, KAMIONKOWA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KLONOWA, KONSTYTUCJI 3 MAJA, KONWALIOWA, LIPOWA, ŁĄKOWA, MIODOWA, MODRZEWIOWA, MORELOWA, MOSTOWA, NADRZECZNA, NARCYZÓW, PTASIA, ROMUALDA TRAUGUTTA, RONDO PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO, RÓŻANA, RUMIANKÓW, SADOWA, SKALNA, SKWER KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, SŁONECZNIKÓW, SŁOWIAŃSKA, SOSNOWA, SPACEROWA, STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO, STANISŁAWA STASZICA, STOKROTEK, STOLARSKA, STORCZYKÓW, SZAROTEK, ŚWIERKOWA, TOPOLOWA, TULIPANOWA, TUNELOWA, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, WAŁOWA, WIADUKTOWA, WIDOK, WIERZBOWA, WRZOSOWA, ZABOBRZE, ZAUŁEK SASANEK, ŻWIROWA.
2ALEJA TYSIĄCLECIA, ADAMA MICKIEWICZA, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BOLESŁAWA CHROBREGO, CIESIELSKA, EKONOMICZNA, FABRYCZNA, HUTNICZA, JAGIELLONÓW, JANA PAWŁA II, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KASZUBSKA, K.I.GAŁCZYŃSKIEGO, KRÓLOWEJ JADWIGI, MELCHIORA WAŃKOWICZA, MODŁOWA, OGRODOWA, PIASTÓW, PIOTRA I PAWŁA, PLAC WOLNOŚCI, POLNA, PRZEMYSŁOWA, SPOKOJNA, SPÓŁDZIELCZA, STAROSZKOLNA, STREFO-WA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, ŻWIRKI I WIGURY.
3ADAMA ASNYKA, ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, ARTYLERYJSKA, BIELSKA, BRONISŁAWA KOSIBY, CICHA, CZESŁAWA MIŁOSZA, DZIECI WRZEŚNI, EMILII PLATER, GABRIELA NARUTOWICZA, GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA, GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA, GÓRNIKÓW, HELENY I WINCENTEGO TYRANKIEWICZÓW, HUGO KOŁŁĄTAJA, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, JANA KILIŃSKIEGO, KAROLA MARCINKOWSKIEGO, KAROLA MIARKI, KASZTANOWA, KONRADOWSKA, KRESÓW II RP, KRÓTKA, ŁASICKA, MARII KONOPNICKIEJ, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MIKOŁAJA REJA, MURARSKA, NIEPODLEGŁOŚCI, PARKOWA, PLAC KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, PLAC KSIĘDZA PRAŁATA WŁADYSŁAWA RĄCZKI, PLAC MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, PLAC POKOJU, PODGÓRNA, SAPERSKA, SŁONECZNA, STEFANA OKRZEI, STEFANA STARZYŃSKIEGO, STEFANA ŻEROMSKIEGO, TADKA JASIŃSKIEGO, WOJCIECHA KORFANTEGO, ZAGŁOBY, ZAUŁEK, ZIELONA, ZYGMUNTA AUGUSTA.
41 MAJA, 10 MARCA, ALEJA PARTYZANTÓW, ARMII KRAJOWEJ, BANKOWA, BOBROWA, BOHATERÓW GETTA, BOLESŁAWA KUBIKA, BOLESŁAWA PRUSA, BRACI ŚNIADECKICH, DOLNE MŁYNY 1A-5, FRYDERYKA CHOPINA, GARNCARSKA, GDAŃSKA, GEN.WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GÓRNE MŁYNY, GRUNWALDZKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, IGNACEGO DOMEYKI, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JANA MATEJKI, JANA SOBIESKIEGO, JANUSZA MEISSNERA, JELENIOGÓRSKA, JÓZEFA WYBICKIEGO, K.K. BACZYŃSKIEGO, KARKONOSKA, KARPECKA, KOMUNY PARYSKIEJ, KOŚCIELNA, KWIATOWA, LEŚNA, LUBAŃSKA, LUDWIKA PASTEURA, MAGISTRACKA, MAJORA "HUBALA", MAŁA, MARCINA OPITZA, MASARSKA, MAZOWIECKA, MICHAŁA DRZYMAŁY, MICHAŁA KUTUZOWA,
MIKOŁAJA BRODY, MJR. HENRYKA SUCHARSKIEGO, OBROŃCÓW HELU, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, ORLA, ORLĄT LWOWSKICH, PIASKOWA, PIOTRA SKARGI, PLAC PIASTOWSKI, PLAC ŚWIĘTEGO KRZYŻA, PLAC ZAMKOWY, POD LASEM, POMORSKA, POWSTAŃCÓW WARSZAWY, RAJSKA, ROBOTNICZA, RONDO JERZEGO SZMAJDZIŃSKIEGO, ROTMISTRZA PILECKIEGO, RYNEK, RZEMIEŚLNICZA, SĄDOWA, SIERPNIA 80, SPORTOWA, STANISŁAWA DĄBKA, STEFANA BATOREGO, SZKOLNA, ŚLUSARSKA, ŚLUZOWA, TAMKA, TARGOWA, TEATRALNA, WARSZAWSKA, WĄSKA, WESOŁA, WILLOWA, WINCENTEGO WITOSA, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, ZACISZE, ZBIGNIEWA HERBERTA, ZGORZELECKA, ZWYCIĘSTWA, ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.